Hizmetler

Teknik Bakım , Bakım Anlaşmaları, Elektronik , Wifi , Server Desteği , Firewall Desteği , Yazılım Desteği , Cinema Salonları  DLP , ATMOS Destekleri, TMS Çözümleri , Cinema Bilet Yazılımı Çözümleri , Otel Yazılımı ve Donanımı Çözümleri.

Network Altyapı

Network Altyapı

Altyapı hizmetleri CAT-5, CAT-6 , CAT-7 Network Kablolama Network Prizleri Montaj ve Test Kabinet Montaj ve Temin Patch Panel, Switch Montaj ve Test Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Kanal Çekme ve Yapılandırma Test ve Etiketleme Yerel Alan Ağ(LAN) tasarım ve uygulama hizmetleri Kablosuz Yerel Alan Ağ(WLAN) tasarım ve uygulama hizmetler Geniş Alan Ağ(WAN) tasarım ve uygulama hizmetleri Bütünleşik İletişim tasarım ve uygulama hizmetleri

Server & Sunucu Yönetimleri

Server & Sunucu Yönetimleri

İşletmenizin iş sürekliliğini sağlayan uygulamaların doğru konumlandırılmış bir sunucu üzerinde çalışması çok önemlidir. Performans analizleri neticesinde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda, işletmeniz için en uygun sunucu çözümleri belirlenebilir. Ancak gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarınız da mutlaka hesaba katılmalıdır. Kolay yönetilebilen, genişleyebilir bir yapı sayesinde yatırımlarınızın tam karşılığı alabilirsiniz. Aksi takdirde değişiklik gerektiren bir durum ile karşılaştığınızda yüksek maliyetli yatırımlar yapmanız gerekebilir. Doğru çözümler için en önemli nokta ihtiyaç analizinin doğru olarak yapılması ve fiyat/performans anlamında en doğru ürünlerin belirlenmesidir. Maksimum Bilgisayar, uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile işletmelere her seviyesinde sunucu ve veri depolama çözümleri sunmaktadır. Özellikle Bilgiyi depolamanın öneminin gün geçtikçe artıyor olması ve Şirketlerin veri depolama çözümleri ile değerlerini yeniden keşfediyor olmaları en önemli noktalardandır. Günümüzde, bilginin depolanması büyük, orta ve hatta küçük ölçekli işletmeler için bir gereksinim haline gelmiştir. Depolanan bilgi, felaket durumları karşısında şirketinizin hızla kaldığı yerden faaliyetini sürdürmesine olanak tanırken sınıflandırılabilir olması elinizdeki bilginin yönetilebilir olmasını da sağlamaktadır. Bilginin yönetilebilir olması ise rekabet anlamında şirketinizi avantajlı duruma getirmektedir. çözümü için ihtiyaçların doğru olarak belirlenmesi ve iyi analiz edilmesi gerekir. Şirketinizin ihtiyacı olan en doğru çözüm ancak iyi bir analiz sonucunda elde edilir. Bu doğrultuda geliştirilen bir veri depolama çözümünün şirketinize katacağı önemli değerler var. Sahip olduğunuz bilginin raporlanabilir hale gelmesi şirketinizi ve müşterilerinizi daha iyi anlamanıza ve bu doğrultuda stratejiler geliştirmenize olanak sağlar. Faaliyetleriniz sırasında elde edilen bilgiyi etkin şekilde kullanabilir, yedekleyebilir ve tek bir merkez üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde erişerek yönetebilirsiniz.